Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
17.02.2022
Rozšířili jsem pro Vás nabídku trimovacích hrabiček o hrabičky s 8 zuby z kvalitní oceli. Tyto hrabičky jsou vhodné pro vyčesávání podsady srsti typu ... číst celé
21.01.2022
SLEVY LADYBEL a ANDIS
V lednu jsme pro Vás připravili velké slevy kosmetiky LADYBEL a stříhací techniky ANDIS! Více informací k jednotlivým produktům najdete  ZDE a ZDE. ... číst celé
18.03.2021
potřebujete vytrimovat Vašeho pejska? podívejte na naše trimovací nože pro praváky i pro leváky stačí jen kliknout zde číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Reklamace

Jak na reklamace - reklamační řád

Toto je reklamační řád firmy Pro Canis, Romana Spolková, Rooseveltova 333/34, Říčany, PSČ 251 01, IČ 71135201

 Jak postupovat při reklamaci:

 Děláme vše pro to, aby k Vám dorazily všechny zásilky v naprostém pořádku! Abychom Vám mohli s reklamací vyjít maximálně vstříc a vyřešit ji v nejkratším možném čase, je důležité postupovat dle instrukcí níže:

 1. Při přebírání každé zásilky zkontrolujte ze všech stran neporušenost přepravního obalu.

Pokud při kontrole zjistíte,

 1. a)     že je přepravní obal poškozený (ne však protržený nebo otevřený), udělejte foto poškození obalu a tuto výhradu zaznamenejte do protokolu o převzetí u přepravce;
 2. b)     Pokud máte podezření na neúplnost nebo poškození obsahu zásilky (přepravní obal je protržený nebo otevřený), neprodleně to sdělte doručovateli a sepište s ním zápis o škodě. Zásilku nepřebírejte, bude nám daným přepravcem navrácena a my Vám ihned zašleme zásilku novou.

Tento postup je nejjednodušším řešením reklamace při přebírání zásilky.

 

 1. Pokud zjistíte, že je obsah zásilky neúplný nebo poškozený až po jejím převzetí a rozbalení:
 2. a)     stáhněte si reklamační formulář: ke stažení ZDE, který vyplňte dle instrukcí;
 3. b)     zásilku nafoťte následujícím způsobem:

-        krabici, ve které zásilka dorazila, včetně etiket a štítků
-        celý obsah zásilky po jejím otevření
-        reklamované produkty zblízka


 1. Vyplněný reklamační formulář spolu s fotkami zašlete na email: info@procanis.cz. Budeme Vás poté kontaktovat s návrhem řešení reklamace.

V případě reklamace celé objednávky nám zásilku neprodleně zašlete zpět na naši adresu: Rooseveltova 333/34, Říčany, 251 01.

 1. V případě, že jste obdrželi špatně zaslané zboží. Vyplňte reklamační formulář a vyfoťte zásilku stejným způsobem, jako je popsáno v bodu 2. Vše zašlete na email: info@procanis.cz. Budeme Vás poté kontaktovat s návrhem řešení reklamace.
 2. Zákazník bere na vědomí, že v případě reklamace související s jakostí produktů (jako např. šampon, kondicionér apod.) je povinen vrátit prodávajícímu minimálně 90% obsahu suroviny v konkrétním balení k senzorickému posouzení. V případě vrácení menšího obsahu nebude reklamace uznána.

 

Jak to probíhá právně, aneb jaká máte práva:

 1. V záruční době nebo v době použitelnosti zboží můžete podle své volby požadovat u vady, která je podstatná:

  ·       dodání nové nebo chybějící věci;
  ·       bezplatnou opravu;
  ·       přiměřenou slevu; nebo
  ·       vrácení ceny na základě odstoupení od smlouvy.
 2. U vady, která je nepodstatná, máte nárok na odstranění vady anebo přiměřenou slevu.
 3. Vyskytla-li se odstranitelná vada po opravě opakovaně (obvykle třetí reklamace pro stejnou závadu nebo čtvrtá pro odlišné závady) nebo má zboží větší počet vad (zpravidla nejméně tři vady současně), máte právo uplatnit požadavek na slevu z kupní ceny, výměnu zboží nebo odstoupit od smlouvy.
 4. Při uplatnění reklamace nám musíte sdělit, jaké právo jste si zvolili. Změna volby bez našeho souhlasu je možná jen tehdy, pokud jste žádali opravu vady, která se ukáže být neodstranitelná. Nezvolíte-li si své právo z podstatné vady včas, máte práva stejná jako při nepodstatné vadě.
 5. Není-li oprava nebo výměna zboží možná, na základě odstoupení od smlouvy můžete požadovat vrácení kupní ceny v plné výši.
 6. Pokud prokážeme, že jste před převzetím o vadě zboží věděli nebo ji sami způsobili, nejsme povinni vašemu nároku vyhovět.
 7. Vezměte, prosíme, také na vědomí, že nemůžete reklamovat zlevněné zboží z důvodu, pro který je dané zboží zlevněno.

 

Poté, co reklamaci podáte…

 1. Při uplatnění reklamace od nás obdržíte prostřednictvím elektronické pošty písemné potvrzení - reklamační protokol, sloužící jako doklad při vypořádání reklamace. V reklamačním protokolu je uvedeno, kdy byla reklamace uplatněna, co je jejím obsahem a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete.
 2. Reklamaci, včetně odstranění vady, vyřídíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se s vámi písemně nedohodneme na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty máte stejná práva, jako by se jednalo o podstatné porušení smlouvy.
 3. Pokud jste spotřebitelem, pak náklady, které vynaložíte na reklamaci, vám proplatíme (vezměte, prosíme, na vědomí, že proplatíme nejnižší možné náklady). O proplacení těchto nákladů nás požádejte bez zbytečného odkladu, nejdéle do jednoho měsíce od konce lhůty pro uplatnění reklamace.
 4. Zašleme vám písemné potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, potvrzení o provedení opravy a o době jejího trvání, případně zdůvodnění zamítnutí reklamace.

 

Reklamační řád je platný od: 27.10.2020

Pro Canis Romana Spolková Rooseveltova 333/34, Říčany, PSČ 251 01, IČ 71135201

 

 

Kde nás najdete

Rooseveltova 333/34, Říčany, PSČ 251 01

Kontakty
Romana Spolková
Romana Spolková
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz